ОБАВЕШТЕЊЕ О ИЗВОЂЕЊУ ОНЛАЈН НАСТАВЕ ЗА СТУДЕНТЕ ОСНОВНИХ СТУДИЈА

ПРЕКИД НАСТАВЕ И ДРУГИХ АКТИВНОСТИ

MЕРЕ ОПРЕЗА ЗБОГ ПОЈАВЕ КОРОНА ВИРУСА

Онлајн Априлске радионице Центра за развој каријере

Месец април у календару Центра за развој каријере и саветовање студената резервисан је за програм радионица за студенте и дипломце Универзитета у Крагујевцу под називом Априлске радионице. Програм је конципиран тако да учесницима пружи релевантне информације и пренесе искуства значајна за развој каријере, пружајући тако подршку развоју знања и вештина које ће им бити од значаја како током студија, тако и приликом изласка на тржиште рада.

Више информација на сајту Универзитета у Крагујевцу

Конкурс за ЕРАЗМУС+

Конкурс за стипендирану мобилност студената у сврху учења у оквиру ЕРАЗМУС+ програма

Објављене нове стипендије и конкурси

Нове стипендије за 2020. годину можете погледати на линку.

Конкурс за стипендирање студената основних и мастер академских студија Фонда за младе таленте Републике Србије

- Конкурс за стипендирање

Конкурси за Еразмус+ кредитну мобилност

Расписани конкурси за пријаву студената и запослених на Педагошком факултету у Ужицу за кредитну мобилност на Педагошком факултету Универзитета "Константин Филозоф" у Нитри, Словачка.

Више информација на сајту Универзитета у Крагујевцу:

Конкурс за студенте

Конкурс за запослене

Трибина Ивана Вукомановића, фудбалског тренера

Гост Педагошког факултета у Ужицу био је афирмисани фудбалски тренер и бивши фудбалер Иван Вукомановић који је овом приликом одржао трибину под називом Савремени приступи рада у Фудбалском савезу Белгије. Студенти и сви други посетиоци трибине могли су да чују доста тога, а све у циљу унапређења рада у фудбалу.

Прочитај опширније...