Предавање проф. др Данице Грујичић

У уторак 26.12.2017. Проф. др Даница Грујичић, истакнути неурохирург, одржала је трибину на Учитељском факултету. Теме трибине биле су катастрофалне последице НАТО бомбардовања као и пораст учесталости обољевања од малигних болести где је једна од водећих у иницијативи доказивања формирањем Координационог тела, о реформи комплетног здравства и увођење концепта породичног лекара, о последицама невакцинације, о подршци младима да успеју и остану у својој земљи и мотивацији да постану најбољи у својим професијама. Поред професорке, на трибини су учествовали и Милош Зарић, освајач европског и параолимпијског злата и Тијана Малешевић, репрезентативац и освајач многобројних златних одличја на првенствима и Олимпијади као и други истакнути Ужичани.